Centrum Żeglarskie - kursy żeglarskie, obozy, szkolenia
Rss Centrum Żeglarskiego - Aktualności i Kursy  Żeglarskie

Wydarzenia w sezonie

<< Sierpień 2019 >> 
 Po  Wt  Śr  Cz  Pi  So  Ni 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

The Tall Shpis' Races 2014

 

 

 

Centrum Żeglarskie z lotu ptaka Centrum Żeglarskie z lotu ptaka Centrum Żeglarskie powstało w 2008 roku. Od tego czasu aktywnie działamy na rzecz upowszechnienia wśród dzieci i młodzieży turystyki wodnej i żeglarskiej. Jesteśmy placówką oświatową Miasta Szczecin, jedynym takim miejscem w całym kraju. Tutaj uczymy aktywnego spędzania wolnego czasu, zachęcamy do uprawiania sportów wodnych i szkolimy dzieci od 7 roku życia, młodzież i dorosłych. Każdego chętnego nauczymy żeglarstwa, pomożemy przeżyć ciekawą przygodę – wszystko na najwyższym poziomie. Do dyspozycji wychowanków i turystów mamy blisko 50 różnego rodzaju jednostek: małych jachtów szkoleniowych, desek windsurfingowych i ponad 30 kajaków oraz jachty morskie. Dodatkowo prowadzimy przyjazną i nowoczesną przystań żeglarską.

Nie ważne czy jesteś młodym adeptem żeglarstwa czy wilkiem morskim, u nas znajdziesz to co najlepsze – wspaniałą atmosferę, idealne warunki, doświadczoną kadrę.

Oferujemy:

Centrum Żeglarskie zlokalizowane jest w malowniczym miejscu nad największym jeziorem w województwie zachodniopomorskim i  czwartym co do wielkości w Polsce. Liczne kanały i przesmyki sprawiają, że Jezioro Dąbie jest doskonałą bazą zarówno dla początkujących jak i doświadczonych żeglarzy.  Dzięki swojej lokalizacji  to także doskonała baza do spacerów, wycieczek rowerowych i kajakowych. 

Obecnie realizowany jest program rozbudowy Centrum Żeglarskiego. Jak wyglądał teren Centrum kiedyś i jak wygląda teraz, można zobaczyć tutaj.

   

Wirtualny spacer po naszej przystani

panorama